Array
(
)
konference 27. 3. 2014 - Corpotare Health Day 2014 | AV Institut

konference 27. 3. 2014 - Corpotare Health Day 2014

Proč Corporate Health Day 2014?

Současná doba přináší nové a nové nároky na výkon člověka. Dopady na jeho zdraví, ať už fyzické nebo psychické, jsou nevyhnutelné. Každý z nás si tuto skutečnost začíná uvědomovat a vyhledává různé způsoby vymanění se z bludného kruhu nároků, očekávání a stresu.

Spolu s tímto trendem se začínají měnit i požadavky a očekávání zaměstnanců.  Mzda nestačí, ve své práci hledáme něco víc. Primárně se chceme ve své firmě cítit dobře, být v souladu s hodnotami vlastními i firemními a být součástí něčeho smysluplného, co nás baví a má význam. Kultura cukru a biče už je překonána. Mladé generace jsou náročnější, více očekávají, více si váží svého volného času a nebojí se volit alternativy a nové cesty.

Když v práci nejsme spokojeni,  prostě odejdeme. Řada lidí ovšem "jen tak“ odejít nemůže nebo nechce a setrvává v zaměstnání bez vnitřní motivace a "vnitřně neladí“, ani s firemní kulturou ani se sebou samými. Tato situace pak není prospěšná žádné straně.  Tyto skutečnosti jsou obrovskou výzvou pro management firem, týmy a jednotlivce.

Nenastal tedy právě nyní čas zastavit se a uvědomit si, co je tou nezbytnou esencí správně fungujícího pracovního kolektivu a s tím velmi úzce souvisejícím ekonomickým úspěchem společností, kde tyto principy fungují?

V rámci konference Corporate Health Day Vám pomáhají najít odpovědi na Vaše otázky významné osobnosti ze světa byznysu, manažeři s dlouholetou praxí v oblasti řízení lidí a řada dalších zajímavých profesionálů. Program bude probíhat v dopolední části (vizionářské) a následných odpoledních doprovodných programech (dílčí oblasti Zdravé firmy, trendy, případové studie) tak, aby si každý nalezl "své téma“. 

Organizátor:

 Generální partner:

 

Partneři: