Array
(
)
O semináři | AV Institut

O semináři

Řečník: Randy Gage

Název: Principy prosperity a úspěchu

Seminář se bude konat v Top Hotelu Praha už 15.09.2012. Jeho začátek je naplánován na 13:00 a konec na 17:00 hodin. Začátek registrace účastníků je v 10:30 hodin.

Hlavním cílem semináře je probudit v lidech chuť, motivaci a hlavně aktivitu. Většina seminářů začne a skončí. Semináře Randyho Gagea jsou známy tím, že po nich lidé skutečně zvýší svoji produkci a aktivitu o několik desítek procent. Principy prosperity a úspěchu, podané z úst jednoho z nejúspěšnějších lidí v byznysu, který na vlastních příkladech uvádí lidem přímé a jasné návody jak pracovat efektivněji, jak vydělat víc peněz za méně času a jak překonat jakékoliv problémy, se stanou jedinečným zážitkem pro každého účastníka.

Seminář je určen pro každého člověka, který chce zvýšit svoji aktivitu, překonat osobní či pracovní problémy, pro lidi, kteří budují a řídí vlastní týmy, pro podnikatele i živnostníky, pro prodejce, kteří chtějí zvýšit své obraty či zisky, ale i pro běžné lidi, kteří chtějí zvýšit svoji vlastní hodnotu nebo hodnotu společnosti, ve které pracují.

Seminář Randyho Gage bude simultánně tlumočen pomocí sluchátek do českého jazyka. Během semináře bude jedna 45minutová přestávka (viz záložka: Program). Občerstvení bude podáváno ve zvlášť připravené a oddělené místnosti, vyhrazené pro občerstvení. VIP hosté mají navíc k dispozici i večeři, která se bude konat v hotelové restauraci od 17:30 hodin.